Witamy na blogu firmy Prestige Catering


Usługi cateringowe klasy premium. Co wchodzi w ich skład?Gotowanie jest sztuką. O tym, jak bardzo prawdziwe jest to zdanie, można przekonać się podczas przyjęć, czy też uroczystości opartych na usłudze cateringowej. Współcześnie coraz częściej organizujemy ważne dla nas uroczystości w plenerze, miejscach na co dzień nieświadczących usług gastronomicznych.

Czytaj dalejJak wybrać catering na imprezę biznesową?Organizacja imprezy biznesowej to nie lada wyzwanie. Jest to bardzo złożone przedsięwzięcie, które, aby odniosło pożądane skutki, musi być dopięte na ostatni guzik. Znaczenie ma każdy szczegół, od miejsca, po oprawę muzyczną, atrakcje, aż po menu. To ostatnie ma bardzo duże znaczenie, ponieważ dobre jedzenie świadczy o poziomie danej imprezy. Nie tylko smak ma znaczenie, ale prezencja wszystkich posiłków.

Czytaj dalejCatering na weselu - czy to dobry pomysł?Coraz modniejsze staje się zamawianie na ważne imprezy rodzinne cateringu. Narzeczeni organizując wesela często wolą zdać się na profesjonalnego szefa kuchni, skreślając w ten sposób ze swojej listy zadań ten szczególnie ważny i ryzykowny punkt. Czy jednak catering weselny to dobry pomysł dla każdego?

Czytaj dalej4 cechy dobrej firmy cateringowejW sezonie wydarzeń biznesowych i imprez towarzyskich jak bumerang powraca ważny dylemat: jak wybrać najlepszy catering. Wybór nie jest prosty - od niego zależy możliwość klapy całej imprezy i pozostające w pamięci złe wrażenie. Poniżej znajdziesz 4 sprawdzone zasady, które pozwolą Ci uniknąć kosztownych pomyłek.

Czytaj dalejZapraszamy na blog firmy Prestige CateringBlog firmy Prestige Catering.

Czytaj dalej